Home | Nieuws | 22 augustus Open Huis

22 augustus Open Huis

Donderdag 16 Augustus 2018

Wij openen onze deuren!

Op woensdag 22 augustus openen wij 2 jaar na de opening onze deuren. Van 14.00-16.00 uur en van 18.00-20.00 uur is IEDEREEN welkom om een kijkje te nemen in ons huis, de sfeer te proeven en vragen te stellen aan onze vrijwilligers. Wanneer men de laatste levensfase in gaat en zorg in een ziekenhuis niet meer nodig is maar het thuis niet (meer) gaat, dan kan in het Bijna Thuis Huis op een heel persoonlijke manier en met alle nodige zorg kwaliteit van leven worden toegevoegd aan de tijd die men nog heeft. Tijdens de open dag staan onze vrijwilligers bezoekers te woord om alle vragen te beantwoorden. Mensen die zich graag ook vrijwillig zouden willen inzetten zijn natuurlijk ook van harte welkom!

Deze 'kort dag' aankondiging heeft te maken met het feit dat wij snel moeten schakelen wanneer er ruimte is in het huis om de deuren te kunnen openen voor iedereen. Daarom willen wij vragen om iedereen die ons huis een warm hart toedraagt, dit bericht te delen op facebook, maar ook mensen waarvan je denkt dat die interesse hebben het te vertellen/appen/mailen, zodat wij zoveel mogelijk mensen ons huis kunnen laten zien op 22 augustus! Dankjewel!